Statik Keçeler

Statik Keçeler

Statik Keçeler Kategorisindeki ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için

Devamını Oku...
Destek Ringleri

Destek Ringleri

Destek Ringleri Kategorisindeki ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için

Devamını Oku...
Yataklamalar

Yataklamalar

Yataklamalar Kategorisindeki ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için

Devamını Oku...
Piston Keçeleri

Piston Keçeleri

Piston Keçeleri Kategorisindeki ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için

Devamını Oku...

J E T S E A L®

ARNES, Hidrolik Sızdırmazlık Elemanları için çözüm ortağınız olarak bugün listenin başında yer alıyor. Jetseal markasını yaratarak, İzmir'deki üretim ve satış tesisi ile kalitenin son tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır.

  • Hızlı Sızdırmazlık Çözümleri
  • Zamanında teslimat
  • Anında Sipariş
  • Sınırsız Çözüm

1994

EN İYİ SIZDIRMAZLIK ÇÖZÜMLERİNİ EN İYİ KOŞULLARDA SUNUYORUZ

 

ARNES‘in üretim prosesinde uygulanan üretim yöntemi nedir?

Arnes Mekanik Makine olarak üretim prosesimizi mevcut CNC tezgahlarımızda talaşlı imalat yöntemi ile kalıpsız olarak gerçekleştirilmekteyiz. Firmamızda seri üretim yapılmamaktadır. Siparişe dayalı ve proje bazlı olarak üretim gerçekleştirilmektedir.

Mevcut üretim prosesimizin müşteriye sağladığı avantajlar nedir?

Üretim prosesimizde kalıp kullanılmaması, üretim maliyetinin kalıplı üretime kıyasla düşük olmasını sağlamaktadır. Üretim maliyetindeki bu avantaj müşteriye de ürün fiyatlandırması konusunda olumlu şekilde yansımaktadır. Minimum adet kriterinden bağımsız olarak üretim yapılması, sipariş adedi konusunda müşteriye esneklik sağlamaktadır. Ayrıca, kalıplı üretim yöntemlerine kıyasla daha hızlı bir üretim prosesi gerçekleştirilmesi, sipariş teslimat süresi yönünden müşteri için avantaj sağlamaktadır, Siparişe dayalı ve proje bazlı olarak müşteriye özel üretim gerçekleştirilmesi, ürün yelpazesinin geniş olmasını ve müşteri özel isteklerinin en iyi şekilde karşılanabilmesini sağlamaktadır.

ARNES’te gerçekleştirilmekte olan Ar-Ge çalışmaları nelerdir?

ARNES, 2018 yılında kendi bünyesinde kurulmuş olan T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Tasarım Merkezi’nde mühendislik plastikleri ve sızdırmazlık elemanları ile ilgili yeni tasarımlar yapıp mevcut tasarımlarını da geliştirerek ar-ge faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca, firmamıza yönelik yeni üretim çözümleri geliştirilmekte olup, yapılan üretim geliştirme faaliyetlerinden biri için faydalı model belgesi alınmıştır. Tasarım merkezimizde bulunan 3 boyutlu yazıcı ile karmaşık geometrilerin imalatı ve özel üretimler yapılabilmektedir.

25+

HIZLI SIZDIRMAZLIK ÇÖZÜMLERİ

HIZLI ÜRETİM VE HIZLI TESLİMAT
GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ, SINIRSIZ PROFİL ÇEŞİTLERİ